Agnieszka Woś

Nazywam się Agnieszka Woś.
Jestem coachem, konsultantem i trenerem.

Ukończyłam Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.
Jestem praktykiem biznesu. Moje doświadczenie zawodowe to ok. 20 lat pracy w branży usług.
Zajmowałam się marketingiem i sprzedażą w koncernach międzynarodowych świadczących usługi cateringowe, firmie ubezpieczeniowej,
wydawnictwach, serwisach internetowych oraz agencji reklamowej i firmach doradczo-szkoleniowych. Od 10 lat jestem związana z branżą Human Resources.

 

Zdobyte doświadczanie nauczyło mnie, że każde rozwiązanie by zadziałało w praktyce musi być dobrze dopasowane do potrzeb klienta i środowiska w którym funkcjonuje. Gotowe schematy mogą być jednie inspiracją, a nie ściśle stosowanymi wytycznymi. Moją wiedzę i doświadczenie praktyczne w obszarze procesu sprzedaży, technik negocjacji, strategii i narzędzi marketingowych traktuję więc jako solidną bazę do wypracowania wspólnie z klientem unikalnych rozwiązań. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku mojej wiedzy z zakresu HR (modelu kompetencji, systemu rekrutacji, oceny pracowników, badania ich potencjału) oraz employer brandingu. Wiedza ta stanowi element do tworzenia nowych opracowań.
 

Nauka dla mnie to proces, który trwa całe życie. Świat jest fascynujący i złożony zarazem. Wciąż odkrywam go od nowa. Sięgam do różnych źródeł jego poznania: książek, szkoleń, ludzi, którzy mnie otaczają, ich sposobów osiągania celów czy rozwiązywania problemów. Często testuję różne metody na sobie.


Prócz praktyki w biznesie, o której wspomniałam ukończyłam liczne szkolenia, między innymi:

  • ”CoachWise Essentials Coach™ “certyfikowane w ICF (International Coaching Federation)
  • „Profesjonalny trener – szkoła nowych możliwości” Firma 2000 Sp. z o.o.
  • „Racjonalna terapia zachowania” I stopień oraz II stopień Norman Benett Group
  • „System oceny okresowej Akademia Managera HR Profirma, SelectOne
  • „Zarządzanie stresem” Presccom
  • „Efektywna komunikacja z klientem” TTC
  • „Zaawansowane negocjacje handlowe” Schenk Institute

To było moje bardziej analityczne oblicze. Jako, że wciąż balansuję między duszą artysty a umysłem naukowca moją pasją jest malowanie, rysowanie oraz obraz  magicznej strefy życia ukryty w mitach, legendach, historii starożytnych cywilizacji i ich religiach