Czym jest coaching?

 


"W coachingu chodzi o wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić."

 

CoachiWise Coaching Essentials TM Coaching Center

 


W czasie procesu coachingowego będziesz koncentrować się na teraźniejszości i przyszłości. Uważnie Cię wysłucham, będę zadawać pytania. Podczas sesji doprecyzujesz swój cel, zrozumiesz co potrzebujesz by go osiągnąć. Określisz swoje mocne strony, wszystko to czym dysponujesz oraz dostrzeżesz to, co Cię blokuje.  Pomogę ci w tym, w tworzeniu kreatywnych rozwiązań. Będę Twoim partnerem, towarzyszem na drodze rozwoju. Będę Cię wspierać, byś zbudował/a wiarę w siebie i miał/a motywację, by wytrwać.

 


Metody pracy

W coachingu łączę metody pobudzające kreatywność i analityczne bazujące na praktykach zaczerpniętych z biznesu. Moją ulubioną techniką jest praca z obrazem i metaforą. W tym przypadku często wykorzystuję autorskie karty coachingowe. Pracuję także w oparciu o metody naukowe "zapożyczone" przez biznes od psychologów. Mogę omówić z tobą test osobowości PERSO.IN opierający się na najlepiej zbadanej teorii psychologicznej - (Wielkiej Piątki). Pomogę Ci wykorzystać wiedzę o twoich mocnych stronach i zastanowić się jak radzić sobie z potencjalnymi zagrożeniami związanymi z twoją osobowością.

To Ty decydujesz jaka metoda jest dla Ciebie najlepsza.

 

 


Czas i miejsce

Proces coachingowy ma szybki przebieg. Obejmuje przeciętnie od 6 do 10 sesji (spotkań). Przerwy między sesjami trwają około tygodnia do dwóch. Możemy przeprowadzić sesje on - line lub stacjonarnie w Twoim miejscu pracy bądź spotkać się w przytulnej sali w centrum Warszawy. 

 

Jeśli chcesz posłuchać o procesie coachingowym zapraszam na mój kanał 


COACHING KREATYWNOŚCI


  • Jeśli do tej pory nie udało Ci się zrealizować swoich celów "tradycyjnymi metodami" i potrzebujesz całkowicie innej perspektywy
  • Jeśli chcesz stworzyć kreatywne rozwiązanie, wyjść poza "schemat"
  • Jeśli chcesz łatwiej i skuteczniej wprowadzić zmianę
  • Jeśli chcesz trochę "magii" w swoim życiu, a jednocześnie chcesz korzystać z metod naukowych 
  • Jeśli twoja praca wymaga kreatywności i zmagasz się brakiem weny twórczej lub krytyką innych
  • Jeśli trudno Ci mówić o swoich emocjach, poruszać "ciężkie" tematy


 

Zapisz się na 30 minutową bezpłatną sesję próbną on-line  Formularz kontaktowy 


Będziemy pracować obrazem i metaforą. Udamy się do magicznego świata twojej wyobraźni. (tak, zapewniam Cię, że on istnieje) Będę twoim towarzyszem w tej podróży. Pomogę Ci uruchomić twoją kreatywności i znajdziesz najlepsze dla Siebie rozwiązania.
Dzięki sesją odkryjesz swoje mocne strony i zyskasz pewność siebie. Zrozumiesz co Cię blokuje i jak możesz pozbyć się tych ograniczeń. Poznasz narzędzia i metody, które umożliwią Ci realizację Twoich marzeń. Zyskasz motywację i wiedzę, by skutecznie wprowadzić w życie te rozwiązania.
 

COACHING SPRZEDAŻOWY  • Jeśli chciałbyś uzyskać lepsze rezultaty sprzedażowe niż dotychczas
  • Jeśli chciałbyś opracować swój unikalny styl sprzedażowy
  • Jeśli skończyłeś szkolenia sprzedażowe, które nie przyniosły Ci spodziewanych wyników, a mimo to chcesz wciąż się rozwijać
  • Jeśli za Twoją pracę w sprzedaży płacisz coraz wyższą cenę jaką jest zdrowie, bo stres jest coraz wyższyZapisz się na 30 minutową bezpłatną sesję próbną on-line Formularz kontaktowyWykorzystasz swoje mocne strony by zbudować swój unikalny styl sprzedażowy. Zbudujesz swoja pewność siebie jako handlowiec. Znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć twoje cele sprzedażowe.