COACHINGNiniejszym potwierdzam, że w okresie od 17.09.2018 do 10.10.2019 na zlecenie Fundacji United Way Polska Pani Agnieszka Woś przeprowadziała194 godzin indywidualnego coachingu na rzecz uczestników projektu „Pokonaj Kryzys”.
Odbiorcami projektu były osoby bezrobotne zakwalifikowane do III profilu pomocy, osoby z niepełnosprawnością, niesamodzielne (w tym z uwagi na stan zdrowia), bierne zawodowo, pobierające świadczenia finansowe i korzystające ze świadczeń pomocy społecznej.
Spotkania coachingowe przeprowadzone były w sposób profesjonalny i zostały pozytywnie odebrane przez uczestników projektu.
Współpraca z Panią Agnieszką Woś przebiegała rzetelnie i sprawnie.
Z pełną wiarą w umiejętności polecam usługi Pani Agnieszki Woś w zakresie coachingu.

Maja Surowicz
Prezes Fundacji Znajdź Pomoc

 

 
 


Pani Agnieszka Woś prowadziła dla mnie sesje coachingowe w okresie od stycznia 2017 do czerwca 2017. Przez te kilka miesięcy dzięki skutecznym procesom oraz efektywnej pracy, osiągnęłam cele jakie zostały założone na początku naszej współpracy.
Jestem ogromnie wdzięczna za cały proces coachingowy jak również zaangażowanie i wsparcie w czasie naszej współpracy ze strony Agnieszki. Efekty tych działań są absolutnie ponad przeciętne, dlatego tez polecam Agnieszkę jako coacha, wszystkim którzy szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie coachingu.

Sposób prowadzenia sesji jak również wysokie umiejętności interpersonalne Agnieszki dla mnie okazały się gwarancją sukcesu i realizacji celów.

Karina Klar Świderska

 

 
 
 

Miałam przyjemność uczestniczyć w 3 spotkaniach coachingowych z Agnieszką. Spotkania te pozwoliły mi poukładać pewne rzeczy w głowie, dzięki czemu dowiedziałam się co wcześniej robiłam nie tak oczekując efektów, które tak naprawdę nie miały prawa się pojawić. Te 3 sesje zaowocowały w moim życiu dużymi zmianami na lepsze. Agnieszka potrafi się wspaniale wsłuchać w klienta. Jest przy tym profesjonalna i świetnie przygotowana do rozmowy. Polecam coachingi z Agnieszką.

Joanna Cur

 
 
 

Pracując z Agnieszką byłam na etapie zmian zawodowych. Dzięki pracy z nią uświadomiłam sobie, którą drogą chcę iść i co będzie dla mnie najlepsze w tym momencie. Wcześniej miałam spore wątpliwości. Polecam Agnieszkę każdej osobie, która chciałaby odnaleźć w sobie pokłady wielkiej energii i siły. Agnieszko, dziękuję za wspaniałą pracę jaką wykonałaś. :)

Aneta Krupińska

 
 
 

Już po paru spotkaniach doszliśmy z Agnieszką do pozytywnie zaskakujących mnie wniosków, których wprowadzenie w życie przyniosło natychmiastowe efekty. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i uzyskanych wyników. Agnieszka jest świetnym obserwatorem i słuchaczem. Polecam.

Kajetan Młynarczyk
CEO & Founder GraphicAll

 
 
 

Agnieszkę znam od wielu lat i postrzegam ją jako osobę ambitną, energiczną i zawsze pełną pozytywnego myślenia.
Kilka sesji coachingowych, które odbyłyśmy razem pozwoliło mi dostrzec także inne jej zalety. Podczas naszych spotkań Agnieszka była zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, ze skupieniem wsłuchiwała się w moje wypowiedzi, wręcz detalicznie je analizowała.
Z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem próbowała przedstawiać mi inne punkty widzenia - co rzeczywiście w niektórych kwestiach zmieniło moją optykę.
Polecam wszystkim współpracę z Agnieszką, to na pewno nie będzie stracony czas!

Małgorzata Marczak
Dyrektor Oddziału Berlitz Poland w Warszawie

 

 
 
 

Coaching pomógł mi znaleźć rozwiązania dzięki, którym moje schematyczne działanie w trudnych sytuacjach uległo zmianie. Każde spotkanie naprowadziło mnie

na rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Mogłam stworzyć na nowo narzędzia, dzięki którym wiele sytuacji nabrało lekkości. Współpraca była bardzo przyjemna ponieważ czułam się swobodnie dzięki profesjonalnemu podejściu, empatii oraz ciepła P. Agnieszki Woś.

Beata Chmiel

 
 
 

 

KARTY COACHINGOWEPosiadam karty coachingowe opracowane przez Agnieszkę. Dla mnie jednym z największych atutów tych kart jest możliwość samodzielnej pracy z nimi, w dowolnym czasie, a najlepiej kiedy poczujemy w środku, że to jest właśnie idealny moment na coaching, a coacha nie ma obok…
Kart można używać według własnego pomysłu, ale kiedy mi go brakuje, używam jednego z zaproponowanych przez Agnieszkę w instrukcji załączonej do kart. Wtedy mogę zastosować układ i pogłębiające pytania odnośnie takich wyzwań jak: Wyznaczanie celu, Motywująca wizja, Rozwiązywanie problemu, Ocena mojego postępowania w danej sprawie. Na każdej karcie jest zdjęcie i pytanie. Bardzo mi odpowiadają te zdjęcia pod względem wizualnym – przedstawiają w dużej mierze naturę i przyrodę, która do mnie bardzo mocno przemawia i w moim odczuciu często może być dla człowieka najlepszym źródłem inspiracji.
Widziałam kilka innych kart coachingowych, innych autorów, na których było dużo motywów abstrakcyjnych lub rysunków. Ale zupełnie do mnie nie przemawiały, a wręcz jakby odpychały. Natomiast zdjęcia umieszczone na tych kartach w moim przypadku mają jakąś siłę przyciągania.
Gorąco polecam!

Justyna Pakuła
HR ManagerZ Agnieszką miałam okazję spotkać się na Targach Kobiet Biznesu, widziałam, że poszły iskierki między nami. Miałyśmy okazję współpracować na płaszczyźnie coachingowej z jej kartami oraz Agnieszka była specjalistą w projekcie Fundacji, w której pracowała.. Agnieszka jest osobą, która wspaniale dopasowuje się do osoby, z którą pracuje podczas spotkań face to face. Podczas pracy z kartami kreatywnie prowadzi rozmowę dając osobie do myślenia i wyciągając odpowiedzi ze środka. Karty wykonane są profesjonalne, sama posiadam swoją talię oraz podarowałam jedną bliskiej osobie, która korzysta z nich w swojej pracy z pacjentem. Dziękuję Agnieszka, jesteś wspaniałym człowiekiem, pełnym zaangażowania, skrupulatnym, dokładnym. Cieszę się, że nasze drogi co jakiś czas się przeplatają.

Daria Michalik
Koordynator Biura Fundacja Pociechom

Karty autorstwa Agnieszki Woś to przyjazne narzędzie do pracy trenerskiej z odbiorcami w różnym wieku.
Doświadczałam ich w pracy z budowania efektywnego zespołu, szkoleniach dotyczących programów profilaktycznych z kadrą pedagogiczną oraz pracując trenersko z uczniami szkół ponadpodstawowych.
Narzędzie można kupić w rozsądnej cenie. Autorka po zakupie gwarantuje przeszkolenie i dodatkowe materiały do pracy szkoleniowej. Warto, serdecznie polecam!


Tatiana Duklas

Socjolog, Trener Coach, Badacz

 

 

 

 
 
 

 

SZKOLENIAPani Agnieszka Woś 25 listopada 2017 w ramach programu Uczymy trenerów z doświadczeniem przeprowadziła szkolenie "Obraz i metafora w pracy trenera".
Celem szkolenia była profesjonalizacja pracy trenerskiej poprzez wykorzystanie obrazu i metafory jako narzędzi trenerskich.

Dziękujemy Pani Agnieszce Woś za profesjonalizm i jakość merytoryczną oraz wkład wniesiony w rozwój kompetencji trenerskich grupy. Polecam współpracę z trenerką. 

Beata Jakubowska
Klub Trenerów Biznesu

 
 
 

Pani Agnieszka Woś 06 grudnia 2016 przeprowadziła dla Centrum Medycznego Sobieskiego warsztat: ,,Obsługa trudnego klienta”. Szkolenie było adresowane do pracowników recepcji.
Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym oraz zostało wysoko ocenione przez uczestników w ankietach ewaluacyjnych. Osoby objęte szkoleniem doceniły zaangażowanie oraz duży zakres wiedzy trenera.
Z przyjemnością polecamy trenera Agnieszkę Woś jako rzetelnego partnera przy realizacji tego typu szkoleń.

Kamila Dobrowolska
Centrum Medyczne Sobieski

 

 
 
 

02 grudnia 2016 Pani Agnieszka Woś z firmy Synapsa przeprowadziła kolejne szkolenie dla naszego zespołu sprzedażowego. Jego tematem było „ Źródła efektywności handlowca”
Stanowiło one kontynuacje i rozszerzenie poprzedniego szkolenia. Głównym celem zajęć było doskonalenie wiedzy i umiejętności związanych ze sprzedażą w tym budowanie długofalowych relacji z klientem.
Trenerka została oceniona bardzo wysoko przez uczestników szkolenia, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie merytoryczne jak i coachingowy sposób prowadzenia zajęć. Osoby objęte szkoleniem doceniły jej profesjonalizm, zaangażowanie oraz duży zakres wiedzy praktycznej.
Z przyjemnością polecamy Panią Agnieszką Woś jako solidnego partnera w zakresie realizacji szkoleń sprzedażowych.

Ewa Ochocińska
Dyrektor Zarządzający KL TRADE Sp. z o.o.W maju 2016 roku Pani Agnieszka Woś przeprowadziła jednodniowe szkolenie: ,,Niezbędnik efektywnego handlowca". Projekt był skierowany do pracowników działu handlowego.
Szkolenie zostało zrealizowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Zawartość merytoryczna, a zwłaszcza sposób przeprowadzenia zajęć był ściśle dostosowany do potrzeb i oczekiwań zespołu sprzedażowego. Coachingowy styl trenera spotkały się z uznaniem uczestników.
Polecam Panią Agnieszkę Woś jako kompetentnego i efektywnego partnera szkoleniowego.

Ewa Ochocińska
Dyrektor Zarządzający KL TRADE Sp. z o.o.

 

 
 
 

Pani Agnieszka Woś 9 kwietnia 2016 w ramach XXI Warsztatu Trenerskiego przeprowadziła szkolenie pod tytułem "Obiekcje i zastrzeżenia klientów okazja dla handlowca".
W imieniu Klubowiczów oraz gości Warsztatu, dziękujemy Agnieszce Woś za wzbogacenie naszej wiedzy i wkład wniesiony w rozwoj naszych kompetencji.

Beata Jakubowska
Klub Trenerów Biznesu

 
 
 

Zaświadczam, że w grudniu 2014 roku Pani Agnieszka Woś przeprowadziła dla pracowników i kierownictwa WSI Warszawa 1 dniowe szkolenie:"Podstawy efektywnego marketingu". Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, terminowo i z uwzględnieniem naszych potrzeb. Polecam Panią Agnieszkę Woś jako osobę doświadczoną i kompetentną w zakresie szkoleń z tematyki marketingu i sprzedaży.
 

Romualda Brociek-Zych
Dyrektor działu usług i HR WSI Warszawa